Promocje

Dodatkowe 30% rabatu w Takko Fashion!

Dzisiaj kolejna dobra wiadomość dla łowców prezentów świątecznych i nie tylko! Od 7.12.2018 rozpoczynamy kolejną promocje wyprzedażową w Takko Fashion. Na przecenione już kurtki i kamizelki dostaniecie dodatkowe 30% rabatu….

Zobacz

Spełniaj życzenia w TAKKO Fashion!

7.12.2018 Takko Fashion rozpoczyna promocyjną akcję stempelkową. Pobierz w sklepie kartę do zbierania pieczątek i do 30.12.2018 zbierz ich komplet a skorzystasz z 20% rabatu na całe kolejne zakupy! Za…

Zobacz

Pamiętasz o Mikołaju dla swoich bliskich?

Czas ucieka, a “Mikołaj” się zbliża…Zachęcamy do skorzystania z akcji kuponowej dla klientów VIP Takko. Akcja trwa do 6.12.włącznie. Rejestrując się na serwis VIP jeszcze na dzień przed końcem akcji…

Zobacz

Black Friday w Sklepach Komfort! Tylko teraz -20% na wszystko.

Nie czekaj! Black Friday to doskonały czas na metamorfozę wnętrza. Tylko teraz dywany i dekoracje, wykładziny, panele podłogowe, podłogi drewniane i wiele innych produktów otrzymasz w cenach obniżonych o 20%….

Zobacz

Dodatkowe rabaty w TAKKO Fashion!

Dodatkowe rabaty! 2 rzeczy – 20% na każdą od 3 rzeczy – 30% na każdą Ważne od 8.11 do 14.11.2018

Zobacz

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej gazetki TAKKO!

Gazetka ważna od 08.11. do 18.11.2018 włącznie. https://blaetterkatalog.takko.com/pl/

Zobacz

30% na wybrane kurtki w TAKKO Fashion!

Tylko od 17.10 do 07.11.2018

Zobacz

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej gazetki TAKKO!

Gazetka ważna od 11.10. do 21.10.2018 włącznie. https://blaetterkatalog.takko.com/pl/  

Zobacz

Tylko do 4 października – wszystkie narożniki i fotele kupisz aż 10% taniej. Sprawdź!

Zobacz
Chcesz być na bieżąco z nowościami i promocjami? Zapisz się do newslettera.
Przeczytałem zasady subskrypcji

Administratorem danych osobowych jest CAMPBELL spółka z o.o., ul. Złota 59, 00 - 120 Warszawa, zwana dalej Spółką. Dane osobowe w zakresie podanym w formularzu będą przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji świadczonej usługi „Newsletter”, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b i f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), tj. w celu realizacji umowy (nawet zawieranej ustnie lub za pośrednictwem akceptowanego regulaminu), jak też w prawnie usprawiedliwionym celu rozumianym jako identyfikacja klienta i ewentualne rozpatrzenie reklamacji. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki oraz podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane przez okres korzystania z usługi oraz w celach archiwizacyjnych przez okres 10 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez CAMPBELL spółka z o.o., ul. Złota 59, 00 - 120 Warszawa w celu marketingowym, realizowanym poprzez wysyłanie informacji handlowych dotyczących działalności Galerii Sandomierz za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.