Eden Park Handlowy: zbliżający się restart

Eden Park Handlowy (Zgorzelec, Polska) zmienił format centrum handlowego na park handlowy podczas przebudowy. Tak więc całkowity GLA wzrósł do 10.000 m2. W chwili obecnej park aktywnie wypełnia swoją powierzchnię do wynajęcia. Ostatnio podpisano umowy z kilkoma firmami.

W szczególności, 867 metrów kwadratowych przez sześć lat będzie zajmował Action –  międzynarodowa sieć, która oferuje ponad 6 tysięcy artykułów codziennego użytku. 875 metrów kwadratowych na siedem lat zostało wynajęte przez lokalną sieć meblową Meble Lord. Centrum Chinski (towary codziennego użytku) zajął powierzchnię 850 i 400 metrów kwadratowych. 

Głównymi najemcami Eden Park Handlowy są już Decathlon (1900 m2), otwarcie którego jest zaplanowane na jesień, duńska sieć meblowa Jysk (1020 m2) oraz polska sieć podłogowa Komfort (565 m2).

Według Maxima Shkolnika, partnera Focus Estate Fund, „planowana przez Fundusz przebudowa centrum handlowego zostanie zakończona jesienią. W rzeczywistości ponownie uruchamiamy ten obiekt i udało nam się już stworzyć wysokiej jakości tenant mix, który dobrze wpasowuje się w strefę przyciągania takich „magnesów”, jak Carrefour i Leroy Merlin znajdujących się obok. ”

Marchin Pavlovich, regionalny manager, Polska, Turner & Townsend: „Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego interesującego projektu. Wspieranie Focus Estate Fund poprzez usługi zarządzania projektami i inwestycjami Eden Park w dużej mierze zgodne z naszą determinacją do tworzenia lepszego środowiska dla przyszłych pokoleń poprzez nasze dedykowane usługi. Inwestycje są zgodne z ogólnoeuropejskim trendem, który obecnie obserwujemy, wprowadzając nowe życie do istniejących obiektów handlowych ”.

Przypomnijmy, że Eden Park Handlowy jest trzecim centrum handlowym, który Focus Estate Fund nabył w Polsce w ciągu ostatnich dwóch lat.  Portfel Funduszu reprezentują również dwa centra handlowe w Czechach.

Focus Estate Fund – fundusz inwestycyjny nieruchomości z siedzibą w Kijowie, skupiający się na nie premiowych obiektach nieruchomości handlowej w krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Fundusz planuje zainwestować w rozwój projektów handlowej komercyjnej nieruchomości o średnim formacie na najbardziej dynamicznych rynkach europejskich w wysokości 50 mln euro w ciągu najbliższych 2-3 lat.


Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z:

 Oksana Rakova

 Koordynator prasowy Focus Fund Estate

 Telefon komórkowy: + 38 050 5170077

 e-mail: press@focus.fund

Aktualności

Pragniemy poinformować, że sklep Action rozpoczął dziś pracę w Park Eden Handlowy !!!

Szybko rozwijający się, międzynarodowy dyskont niespożywczy. To co nas wyróżnia, to najniższe ceny i zaskakujące nowości. Nasz znak rozpoznawczy to produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. W naszych sklepach można…

Zobacz

Eden Park Handlowy: zbliżający się restart

Eden Park Handlowy (Zgorzelec, Polska) zmienił format centrum handlowego na park handlowy podczas przebudowy. Tak więc całkowity GLA wzrósł do 10.000 m2. W chwili obecnej park aktywnie wypełnia swoją powierzchnię…

Zobacz

EDEN PRZYJMUJE DECATHLON

Decathlon Group, jeden z największych na świecie sprzedawców detalicznych i producentów artykułów sportowych, wynajął 1900 metrów kwadratowych w Eden Park Handlowy w Zgorzelcu.  Otwarcie nowego sklepu z artykułami sportowymi zaplanowano…

Zobacz