Modny Sinsay pojawi się w Edenie

Znana polska marka modowa Sinsay, należąca do odzieżowej grupy handlowej LPP, będzie teraz inspirować gości Parku Handlowego Eden w Zgorzelcu.

Umowa najmu z siecią handlową została podpisana na okres pięciu lat. Nowy sklep Sinsay zajmie ok. 1 140 mkw. i otworzy swoje drzwi dla klientów odwiedzających park handlowy już w styczniu 2023 roku. Oferta marki będzie skierowana do kobiet, mężczyzn i dzieci – obejmie odzież, obuwie, biżuterię, akcesoria i kosmetyki oraz asortyment wyposażenia wnętrz. Sinsay jest marką wyróżniającą się na tle konkurencji tym, że oferuje najnowsze trendy w atrakcyjnych cenach.

Głównym agentem parku handlowego jest Cream Property Advisors, który pośredniczył w zawarciu umowy.

Kontynuujemy wzmacnianie tenant mixu Eden Retail Park o popularne marki.  Wkrótce Sinsay stanie się kolejnym wielkim magnesem dla kupujących i dołączy do naszych liderów, takich jak                Decathlon czy Jysk. Jesteśmy również pełni optymizmu, aby wkrótce uzupełnić pozostałe niewielkie pustostany znajdujące się na terenie obiektu – skomentował Maxim Shkolnik, generalny partner Focus Estate Fund.

 

Park Handlowy Eden to obiekt, który dzięki markom popularnym wśród klientów i bardzo dobrej lokalizacji, przyciąga mieszkańców Zgorzelca i przygranicznych miejscowości. Dzięki sklepowi marki Sinsay oferta PH Eden powiększy się o jeden z najbardziej atrakcyjnych brandów modowych, co z pewnością wpłynie na zwiększoną odwiedzalność i rozpoznawalność parku – podkreśla Michał Małecki, dyrektor działu powierzchni handlowych w Cream Property Advisors.

Eden Retail Park (GLA – 9 537 m2) jest zlokalizowany jako część dużego klastra handlowego w Zgorzelcu bezpośrednio przy granicy z Niemcami i obok niemieckiego miasta Görlitz, głównego ośrodka kulturalnego i przemysłowego kraju. Wśród głównych najemców są znane międzynarodowe i lokalne marki, takie jak Decathlon (1 900 m2), Jysk (1 400 m2), Action (867 m2), Chinski Market (1 344 m2) i Komfort (565 m2).

Przypomnijmy również, że w ofercie Focus Estate Fund w Polsce znajdują się jeszcze trzy aktywa – Galeria Awangarda (6 056 mkw.), Galeria Sandomierz (4 382 mkw.) oraz Centrum Handlowy Turawa Park (35 401 mkw.), który został nabyty przez Fundusz pod koniec ubiegłego roku. 


Focus Estate Fund – Fundusz inwestycyjny nieruchomości skupiający się na nieruchomościach handlowych typu non-prime w Europie Środkowej i Wschodniej. Strategia funduszu polega na inwestowaniu w istniejące nieruchomości handlowe średniej wielkości na najbardziej dynamicznych rynkach europejskich.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

 

Oksana Rakova

Communications

Focus Estate Fund

Mobile: +380 50 517 00 77

E-mail: press@focus.fund

Aktualności

Pragniemy poinformować, że sklep Action rozpoczął dziś pracę w Park Eden Handlowy !!!

Szybko rozwijający się, międzynarodowy dyskont niespożywczy. To co nas wyróżnia, to najniższe ceny i zaskakujące nowości. Nasz znak rozpoznawczy to produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. W naszych sklepach można…

Zobacz

Eden Park Handlowy: zbliżający się restart

Eden Park Handlowy (Zgorzelec, Polska) zmienił format centrum handlowego na park handlowy podczas przebudowy. Tak więc całkowity GLA wzrósł do 10.000 m2. W chwili obecnej park aktywnie wypełnia swoją powierzchnię…

Zobacz

EDEN PRZYJMUJE DECATHLON

Decathlon Group, jeden z największych na świecie sprzedawców detalicznych i producentów artykułów sportowych, wynajął 1900 metrów kwadratowych w Eden Park Handlowy w Zgorzelcu.  Otwarcie nowego sklepu z artykułami sportowymi zaplanowano…

Zobacz